close
تبلیغات در اینترنت
پشتیبان گیری
loading...

پارس بیست

پشتیبان گیری

آخرین ارسال های انجمن

نرم افزار بروز رسانی آخرین آپدیت سخت افزار

نرم افزار SlimDrivers برنامه ای به منظور تشخیص و گرفتن آخرین درایور های سخت افزار نصب شد بر روی کامپیوتر ها می باشد. بسیاری از برنامه ها خودشان قابلیت تشخیص آپدیت های جدید را دارند یا می توانند آپدیت های جدید احتمالی را بررسی کنند. اما بعضی درایورهای بسیار منحصر به فرد هستند و امکان بازخورد و بررسی منظم آپدیت ها را ندارند. در این موارد این نرم افزار با دانلود رایگان درایور کمک شما می آید.
برنامه دارای رابط کاربری رنگارنگ و ابتکاریست که جریان کاری همراه با افکت های تصویری زیبا را برای شما فراهم می کند. نه تنها امکان آپدیت درایورها را برای شما ایجاد و به صورت خودکار، آپدیت موجود برای آنها را بررسی کرده و و نصب می کند، بلکه می داند چطور به درستی درایورها را حذف کند.

SlimDrivers 2.2.13262 Build 5277 - نرم افزار بروز رسانی آخرین آپدیت سخت افزار

نرم افزار پشتیبان گیر سریع درایو

برنامه کم حجم , کارامد و حافظ ویندوز و اطلاعات شماست. بدون شک، هر کاربر رایانه ای را این خطر تهدید می کند که به دلیل ویروس یا خرابی، اطلاعات خود را از دست بدهد. به همین دلیل برنامه ای نیاز دارد تا بتواند مانند روز اول ویندوز و فایل های خود را باز گرداند.
نرم افزار Drive SnapShot یک برنامه دقیق در گرفتن ایمیج و فایل پشتیبان از اطلاعات سیستم روی دیسک شما است که می تواند سیستم عامل، نرم افزار ها، داده ها و تمام فایل های امنیتی را در بر بگیرد حتی زمانی که ویندوز در حال اجرا است و شما به کار های روزمره خود میرسید. این نرم افزار ایمیج فوری درایو این امکان را می دهد تا با تهیه بک آپ یا پشتیبان از پارتیشن و حتی کل دیسک سخت به طور کامل نسخه تهیه کند.
این فایل پشتیبان به درد زمانی می خورد که اطلاعات سیستم شما بر اثر ویروس، تروجان یا خراب شدن هارد از دست میرود، سپس در عرض چند دقیقه با بازگردانی فایل، پشتیبان سیستم خود را مثل روز اول تحویل بگیرید. فایل ایمیج ایجاد شده به راحتی با درایور های مجازی مانند Clone CD، DAEMON Tools و ... قابل باز شدن است، بنابراین شما می توانید تنها فایل هایی که نیاز دارید برگردانید.

Drive SnapShot 1.40.15742 - نرم افزار پشتیبان گیر سریع درایو

نرم افزار پشتیبان گیری از هر گونه فایل

نرم افزار فوق العاده قدرتمند GoodSync که امروز می خواهیم شما عزیزان را با آن آشنا سازیم یکی از برترین نرم افزار ها در زمینه هماهنگ سازی فایل ها و بک آپ گیری فایل ها در رایانه می باشد. این نرم افزار به راحتی و با حداکثر سرعت می تواند از موزیک ها ، ایمیل ها ، فیلم ها و اسناد و فایل های مهم شما بک آپ گیری نماید و نسخه پشتیبانی با کمترین حجم ممکن ایجاد نماید. نرم افزار GoodSync یک نرم افزار آسان و معتبر برای پشتیبان گیری و هماهنگ سازی فایل ها می باشد و می تواند با آنالیز اتوماتیک فایل های شما از هر فرمت فایلی Backup گیری نماید.
لازم به ذکر است پشتیبان گیری این نرم افزار تنها محدود به ویندوز نمی باشد، بلکه این نرم افزار قادر است از FTP, SFTP, WebDAV و حتی سرور های مجازی بک آپ گیری نماید. با این نرم افزار که یک Backup Software می باشد شما می توانید یک نسخه امن و مطمئن از فایل های خود را به صورت یک جا تهیه و دیگر نگران از دست دادن اطلاعات خود نباشید.

GoodSync 8.3.3.3 Multilanguage - نرم افزار پشتیبان گیری از هر گونه فایل

نرم افزار قدرتمند پشتیبان گیری از اطلاعات هارد دیسک

پشتیبان گیری در رایانه یکی از امور بسیار مهم است که در حفاظت از اطلاعات درایو در برابر پاک شدن آنها بسیار ضروریست؛ اما گاهی نیز برای صرفه جویی در زمان بسیار مهم خواهد بود. نرم افزار R-Drive Image که امروز می خواهیم به شما معرفی کنیم یک پشتیبان گیر چند کاره است. منظور از چند کاره این است که با این Software می توان از هر بخش یا هر اطلاعاتی بر روی رایانه حتی نرم افزار ها و ویندوز نصبی با تمام تنظیماتش نسخه پشتیبان تهیه نمود و بر روی رایانه دیگری بارگذاری کرد. این نرم افزار کار کافی نت داران و اشخاصی که با شبکه کار می کنند را بسیار آسان خواهد نمود و کافی است بر روی یک سیستم، نصب سیستم عامل و تنظیمات خود را انجام داده و سپس با ایجاد Backup به وسیله این نرم افزار، از تمام اطلاعات و تنظیمات، نسخه ای تهیه کرده و بر روی دیگر رایانه ها اجرا و در اسرع وقت کار خود را به پایان برسانند.
این نرم افزار پشتیبان گیری حتی قادر است از پارتیشن بندی سیستم شما نسخه پشتیبان تهیه نماید تا در مواقع پارتیشن بندی مجدد با اجرای نسخه پشتیبان به راحتی تنظیمات قبلی را وارد نمایید. با این نرم افزار مانند سایر نرم افزار های پشتیبان گیری می توانید از اطلاعات خود نیز نسخه پشتیبان تهیه نمایید؛ لازم به ذکر است برای ذخیره نسخه پشتیبان خود نیازی به نرم افزارهای رابط رایت نمی باشید و به راحتی می توانید بر روی D-R(W)/DVD, Iomega Zip or Jazz disks , و غیره رایت خود را انجام داده و اطلاعات خود را ذخیره نمایید.

R-Drive Image 4.7 Build 4714 - نرم افزار قدرتمند پشتیبان گیری از اطلاعات هارد دیسک

نرم افزار پشتیبان گیر درایور سخت افزار

اگر شما از کاربرانی هستید که به طور مکرر ویندوز خود را عوض می کنید یا بر روی دستگاهی ویندوز نصب می کنید که درایور های آن را ندارید و یا می خواهید به سرعت نصب ویندوز را به پایان برسانید حتما می دانید که نصب درایور های ویندوز (مانند: کارت گرافیک، کارت صوتی و...) بسیار مشکل و وقت گیر است و اکثر کاربران از این کار کلافه می شوند و نصب ویندوز را به دیگران می سپارند.
سایت امروز شما را با برنامه Driver Genius Professional که آخرین نسخه این نرم افزار می باشد آشنا می سازد که کار نصب درایور های سخت افزار از چند ساعت به چند دقیقه کاهش می دهد! بسیار عجیب است، ولی این نرم افزار با گرفتن یک نسخه پشتیبان Backup از پشتیبان درایور های شما، پس از نصب ویندوز جدید با بازگردانی آن در عرض چند دقیقه تمام درایور های شما را نصب و با یک ریست سیستم، کار تمام خواهد شد.

بعضا ممکن است کاربران فکر کنند که در صورت پاک شدن این نسخه پشتیبان پشتیبان گیر چه خواهد شد؟ که در طراحی این نرم افزار به این مورد نیز فکر شده و قابلیتی قرار داده شده که این نرم افزار با پایگاه داده خود در سایت این نرم افزار ارتباط برقرار می کند و با شناسایی هوشمند درایور های شما آنها را به طور کامل دریافت و سپس شروع به نصب Backup Hardware در مدت کوتاهی می کند.
لازم به ذکر است پایگاه داده دانلود درایور این نرم افزار شامل اطلاعات بیش از 30.000 درایور می باشد که می توان به Hardware مادربرد، کارت های گرافیک، کارت صدا، کارت شبکه، مودم، مانیتور، ماوس، صفحه کلید، دوربین های دیجیتال، کارت های ضبط ویدئویی و غیره اشاره کرد که این نرم افزار را به یک نرم افزار بی نظیر تبدیل می سازد.

Driver Genius Professional 2009 9.0.0.189 - نرم افزار پشتیبان گیر درایور سخت افزار

نرم افزار حرفه ای بک آپ گرفتن از سیستم

آیا تا به حال اطلاعات خود را از دست داده اید؟ آیا شده است که بر حسب اتفاق اطلاعاتتان پاک شده باشد و یا ویروسی شده باشد یا اشتباهی فرمت شده باشد؟ در این حال آیا از اطلاعات خود بک آپ تهیه کرده بودید؟ اگر جواب شما خیر است بهتر است همین الان این نرم افزار را دانلود کنید و از اطلاعات خود بک آپ یا نسخه پشتیبان تهیه کنید.

NovaBACKUP Professional 11.0.18 - نرم افزار حرفه ای بک آپ گرفتن از سیستم

نرم افزار حرفه ای بک آپ گرفتن از سیستم

آیا تا به حال اطلاعات خود را از دست داده اید؟ آیا شده است که بر حسب اتفاق اطلاعاتتان پاک شده باشد و یا ویروسی شده باشد یا اشتباهی فرمت شده باشد؟ در این حال آیا از اطلاعات خود بک آپ تهیه کرده بودید؟ اگر جواب شما خیر است بهتر است همین الان این نرم افزار را دانلود کنید و از اطلاعات خود بک آپ یا نسخه پشتیبان تهیه کنید.

NovaBACKUP Professional 11.0.18 - نرم افزار حرفه ای بک آپ گرفتن از سیستم

نرم افزار پشتیبان گیری هارد حرفه ای

ترس و واهمه از بین رفتن اطلاعات چه به سهو و عمد و یا از طریق برنامه های مخرب برای کاربرانی که اطلاعات مهمی در رایانه ی خود ذخیره کرده اند یک مسئله جدی به شمار می رود. گاهی نیز کاربران از ضعف سیستم عامل خود نگرانند و از این موضوع که اگر سیستم عامل آنها متوقف شود، چگونه می توانند به اطلاعات خود دسترسی پیدا کنند یک معضل به شمار می رود. نرم افزار های متعدد ضد نفوذ جلوی مساله ی حذف اطلاعات از طریق برنامه های مخرب را گرفته اند اما آیا می توان 100% به این برنامه ها اتکا کرد و اطلاعات بسیار مهم را رها ساخت؟ مطمئنا نه،؛ تنها چاره پشتیبان گیری کامل و بک آپ مطمئن از اطلاعات می باشد.
نرم افزار های بسیار زیادی برای پشتیبان گیری Backup ارایه گشته اند از جمله نرم افزار قدرتمند O&O DiskImage Professional v5.0.127 که یکی از محبوب ترین و مطمئن ترین آنها محسوب می شود. این برنامه شما را در پشتیبان گیری ساده ، کامل و سریع یاری خواهد داد و همیشه از اطلاعات خود یک پشتیبان خواهید داشت.

از امکانات بی نظیر این نرم افزار می توان به قابلیت رمز گذاری بر روی فایل های بک آپ گیری شده برای بازگردانی اشاره کرد که تا رمز شما در اختیار کسی قرار نگیرد، نخواهد توانست اطلاعات شما را بازیابی یا حتی فایل پشتیبان را حذف نماید. این نرم افزار پشتیبان گیری هارد قادر است از تمام فایل ها، پوشه ها و درایو ها پشتیبان گیری نماید و امنیت کامل اطلاعات شما از طرف شرکت سازنده، در این نرم افزار تضمین گشته است.
لازم به ذکر است شما می توانید نسخه پشتیبان خود را به صورت مستقیم بر روی سی دی و دی وی دی رایت نمایید که از مزیت های این نرم افزار می باشد. این نرم افزار همچنین قادر است اطلاعات شما را در یک درایو مجازی ذخیره و در صورت نیاز با ایجاد رمز و شناسه دسترسی به آنها را برای دیگر کاربران محدود سازد و اطمینان کامل را برای شما به ارمغان آورد. این نسخه ی نرم افزار آخرین نسخه ی Backup Software آن می باشد و با تمام سیستم عامل ها سازگاری داشته و برای سیستم های 86 , 64 بیتی ارایه گشته است.

O&O DiskImage Professional 5.0.127 x86/x64 - نرم افزار پشتیبان گیری هارد حرفه ای

نرم افزار پشتیبان گیری نورتون

نرم افزار Norton Ghost 15 واقعا برای کاری که ساخته شده است ، شایسته می باشد. به راحتی می توانید یک پشتیبان از سیستم عامل خود با کلیه نرم افزار های نصب شده تهیه نمایید تا در صورت هر گونه مشکل یا انتقال از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر به هنگام بروزرسانی قطعات، بتوانید با بازگردانی فایل پشتیبان دوباره سیستم پیشین خود را داشته باشید. این نرم افزار حتی از کپی نسخه پشتیبان به آدرس های FTB نیز برخوردار است. ولی درصورتی که حجم اطلاعات چند GB باشد کارتان سخت تر می شود.

نرم افزار Norton Ghost 15 بک ابزار برای بازیابی سیستم شما بعد از یک فاجعه است. هم اینک این نرم افزار خود را با طریقه کاربرد کاربران هماهنگ کرده و از سیستم عامل Windows 7، و دیسک های Blue-ray پشتیبانی می کند. این نرم افزار به صورت کاملا انعطاف پذیر این امکان را فراهم میکند تا کاربران در شرایط خاص و یا برنامه خاصی از سیستم خود پشتیبان بگیرند.

پشتیبان گیری فقط درجهت جلوگیری از امکان از دست رفتن اتفاقی اطلاعات نیست چراکه امروزها تخلف های رایانه ای نیز اطلاعات شما را به خطر می اندازند. به همین دلیل ساختار ThreatCon این نرم افزار این امکان ار میدهد که درصورت وجود هرگونه تهدید به صورت اتوماتیک از اطلاعات پشتیبان بگیرد.

Norton Ghost 15 - نرم افزار پشتیبان گیری نورتون

نرم افزار جستجوگر درایور

حتما مدت ها دنبال یک سایت دانلود درایور سخت افزار هستید تا بتوانید درایور مورد نیاز سخت افزارتان آن را نصب کنید یا درایور جدید آن را برای عملکرد بهتر نیاز دارید شاید هم ویندوز دیگری نصب کردید و درایور مخصوص به آن ویندوز را نیاز دارید. اگر به دنبال دانلود و نصب درایور کارت گرافیک، درایور صدا، درایور مودم، درایور پرینتر، درایور مادربورد و ... یا حتی درایور لپ تاپ مخصوصا درایور سونی، درایور HP، درایور Dell، درایور IBM، درایور Toshiba، درایور MAC و ... هستید سایت برای کاربران همیشه فعال خود دانلود رایگان درایور ها را با نرم افزاری قدرتمند که یک Download Driver کارآمد به شمار می رود را به اشتراک گذاشته است.

نرم افزار Driver Checker یک برنامه با کارایی آسان برای تشخیص درایور های قدیمی یا آسیب دیده است که با به روز کردن درایور های سخت افزار به جدیدترین ورژن سازگار با سیستم بسیار مناسب عمل می کند. این نرم افزار به شما کمک می کند تا درایور های سیستم خود را به آخرین ورژن ارتقاء دهید. این برنامه به شما اجازه می دهد تا دستگاه خود را برای تشخیص و بروز رسانی نسخه های قدیمی درایور اسکن کنید، و در صورت لزوم از آن ها پشتیبان گیری Backup گرفته و یا بازیابی کنید. همچنین امکان حذف کامل یک درایور از سیستم شما با این نرم افزار امکانپذیر است. نرم افزار جستجوگر درایور عملیات را از طریق رابط کاربری خود انجام می دهد تا سیستمی امن تر و پایدار تر را برای شما فراهم کند.

Driver Checker 2.7.4 - نرم افزار جستجوگر درایور

نسخه پشتیبان و تکثیر همانند سی دی بازی

BlindWrite یک نرم افزار قدرتمند برای کپی و پشتیبان گیری از بازی ها می باشد. این نرم افزار تمام ویژگی های فایل مدیا شما را بر روی هارد دیسک استخراح کرده تا یک کپی همانند مانند اصل آن داشته باشید. این عمل نرم افزار به شما اجازه می دهد تا از سرمایه های رایانه خود در برابر آسیب کودکان یا خراش و خرابی بر اثر استفاده های مکرر حفاظت کنید. حتی این بکاپ گرفته شده توسط نرم افزار BlindWrite از سی دی یا دی وی دی شما می تواند مستقیما از روی کامپیوتر با استفاده از نرم افزار های درایو مجازی مانند Daemon اجرا شود. نرم افزار پشتیبان و تکثیر و کپی بازی ها از بیشتر فرمت های موجود پشتیبانی می کند و در ترکیب با نرم افزار CopyToDVD به یک مجموعه کامل برای تمام نیاز های نسخه پشتیبان تبدیل خواهد شد که فایل های داده، بکاپ CD/DVD، سی دی های موسیقی و فیلم های دی وی دی را شامل می شود. نرم افزار BlindWrite تمامی رایتر های محبوب CD و DVD را پشتیبانی می کند و با تمامی فرمت های دی وی دی موجود سازگار است (DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, DVD-RAM, DVD+R Double Layer, DVD-R Dual Layer)

VSO BlindWrite 6.3.1.3 Multilingual - نسخه پشتیبان و تکثیر همانند سی دی بازی

مدیریت قدرتمند و کامل درایورهای سیستم

Driver Genius نام مشهروترین و محبوب ترین نرم افزار مدیریت درایورهای سیستم می باشد.

نرم افزار شناخته شده ای که قابلیت هایی همچون پشتیبان گیری، بازیابی، جستجو و به روزرسانی درایورهای سیستم را به کاربران خود می دهد. کافی است یکبار از این نرم افزار پرکاربرد استفاده کرده باشید تا به ضرورت وجود آن پی ببرید. بارها اتفاق افتاده که به طور مثال ویندوز جدیدی را بروری سیستم نصب کرده ایم اما یک یا چند سخت افزار سیستم همانند کارت صدا، کارت گرافیک، کارت شبکه و ... برای ویندوز ناشناخته مانده است و CD درایورهای آن نیز یا گم شده است و یا دیگر قابل استفاده نیست و دیگر این قطعات مهم در ویندوز جدید قابل استفاده نخواهند بود. اما نرم افزار Driver Genius Professional Edition این امکان را می دهد تا تنها با یک کلیک لیستی کامل از قطعات متصل به کامپیوتر شخصی خود را مشاهده نمایید.نرم افزار مدیریت درایورهای سیستم در این لیست درایورهایی را که ناشناخته هستند و یا احتیاج به به روز رسانی دارند را با آیکنی در کنار آنها مشخص میکند و شما کافی است آنها را انتخاب کنید تا نرم افزار به طور اتوماتیک و بصورت مستقیم آخرین نسخه درایور قطعه سخت افزاری را از اینترنت دانلود نماید و نصب نماید.

ویژگی جالب دیگر نرم افزار Driver Genius قابلیت گرفتن پشتیبان از تمام درایورهای موجود می باشد که شما قادر خواهید بود تمام آنها را بروی حافظه های جانبی ذخیره نمایید تا اگر زمانی ویندوزی جدید نصب کردید بدون نیاز به نرم افزارهای اضافی و یا CD های قطعات سریعا آنها را نصب نمایید و استفاده بهینه را از آخرین نسخه درایورها ببرید.

به روز رسانی خودکار، سریع و رایگان نرم افزار، قابلیت حذف کامل یک درایور، عیب یابی راه اندازها و ... قسمتی دیگر از امکانات نرم افزار می باشد که سبب پیشنهاد ما به شما عزیزان جهت دریافت این نرم افزار پر کاربرد می باشد.

Driver Genius Professional Edition 9.0.180 - مدیریت قدرتمند و کامل درایورهای سیستم

نرم افزار پشتیبان گیری حرفه ای و امن از اطلاعات

Acronis True Image Home 2009 نسخه 12 ساخت 9709 نرم افزاری است قدرتمند که توانایی پشتیبان گیری و محافظت کامل از سیستم شما را داراست. پشتیبان گیری از داده ها و اطلاعات کامپیوتر شخصی شما، نرم افزارها و بازی های نصب شده بروی سیستم، تصاویر، فایل های صوتی و تصویری، اسناد مالی و اداری، تنظیمات و هر آنچه که برای شما مهم و لازم است.

این نرم افزار مشهور در زمینه بکاپ گیری و بازیابی اطلاعات طبق تحقیقات و نظرات سایت های گوناگون بین نرم افزارهای همنوع از قابلیت های خاص و منحصر به فردی برخوردار می باشد و آن را به یکی از بهترین ها تبدیل نموده است. نرم افزار Acronis True Image این امکان را برای شما فراهم نموده است تا به آسانی و تنها با یک کلیک از داده های مورد نظر خود پشتیبان بگیرید و هر زمان که سیستم شما دچار مشکلاتی همچون گرفتن ویروس و آلوده شدن سیستم، نصب نرم افزارهای مخرب و ناخواسته و یاحتی خرابی هارد دیسک و ... شدید، آن اطلاعات حفاظت شده و پشتیبان را توسط برنامه بازیابی نمایید.

نرم افزار این امکان را برای کاربران خود فراهم نموده است تا از تمام اطلاعات کامپوتر شخصی خود و یا تنها از فایل های مهم خود پشتیبان تهیه نمایند که بسته به نوع انتخاب سرعت عملیات متفاوت است و در نوع دوم نرم افزار سریع تر عمل می کند. Acronis True Image Home بسیار انعطاف پذیر تولید شده است و طوری از داده های شما محافظت خواهد کرد که حتی در حوادث غیر قابل پیشبینی هم مانند ویروسی شدن سیستم و یا خرابی هارد دیسک اطلاعات را دوباره بازگردانی نماید و این چیزی است که نرم افزار آن را برای کاربران تضمین می کند و این اطمینان را به آنها می دهد که بدون هیچ مشکلی دوباره از فایل ها و برنامه ها و حتی تنظیماتی که در فایل پشتیبان هستند استفاده نمایند.

همانطور هم که از نام نرم افزار معلوم است برنامه با روش تهیه Image از اطلاعات شما پشتیبان خواهد گرفت، که به کمک این روش هم می توان پشتیبان کاملی از قسمت های مختلف سیستم داشت و هم احتمال ویروسی شدن آن به صفر خواهد رسید. اگر شما هم نمی خواهید تا تجربه تلخ از دست دادن و یا خرابی نرم افزارها و فایل های خود مواجه شوید، پیشنهاد سایت دانلود رایگان دریافت رایگان این نرم افزار به شما عزیزان است.

Acronis True Image Home 2009 12 Build 9709 - پشتیبانگیری حرفه ای و امن از اطلاعات

نرم افزار قدرتمند پشتیبان گیری

گرفتن پشتیبان متداول ترین روش حفاظت اطلاعات از گذشته تا به امروز بوده اما امروزه با نگه داشتن یک نسخه پشتیبان از آنها بروی هاردیسک، CD/DVD و حتی فلش راحتر از گذشته و سرعتر می توان از اطلاعات بک آپ گرفت. بک آپ گیری یا همان تهیه نسخه پشتیبان روشی است که دیگر ما بابت از دست دادن اطلاعات به هر دلیلی مانند ویروسی شده اطلاعات، خرابی ویندوز، حذف اشتباه اطلاعات و ... نگران نخواهیم ماند.
نرم افزارهای بسیاری را می توان یافت که عمل پشتیبان گیری را برای ما انجام دهند اما نرم افزاری که می خواهیم امروز به شما عزیزان معرفی کنیم، برنامه ای قدرتمند در امر Backup گیری است که با توجه به امکانات و ویژگی های خاص خود جایگاه خاصی در عالم کامپیوتر پیدا کرده است. Backup4all Profissional نام این نرم افزار حرفه ای می باشد.

شما توسط نرم افزار Backup4all Profissional می توانید به راحتی از اطلاعات خود بک آپ گرفته و آنها را بروی فضا های مختلف از جمله هارد دیسک، شبکه، FTP، CD/DVD و فلش دیسک ها ذخیره نمایید و در مواقع لازم از آنها استفاده کنید. نرم افزار از رابط کاربری قدرتمندی برخوردار است به نحوی که این امکان را به کاربران خود می دهد که به آسانی از تمامی ویژگی های نرم افزار بهره ببرد.

Backup4all Professional 4.0 Build 114 - نرم افزار قدرتمند پشتیبان گیری

آپدیت و مدیر قدرتمند درایور سخت افزاری

اگر از جمله کسانی می باشید که به دنبال درایور های سخت افزاری ویندوز خود هستید و یا آن ها را می خواهید بروز کنید تا سخت افزار ها بهترین کارایی را از خود نشان بدهند و یا اینکه با ویندوز جدید سازگارشان کنید دیگر لازم نیست به دنبال آن ها باشید زیرا سایت دانلود رایگان نرم افزار برای شما نرم افزاری را تهیه دیده است که برای ویندوز شما بهترین درایور سخت افزاری را پیدا کرده و به رایگان برای شما دانلود می کند تا بسیار راحت و بدون دردسر آن را نصب کنید.

DriverMax نام نرم افزار جدیدی است که به شما این توانایی را می دهد تا درایورهای ویندوز خود را راحتر و سریعتر از همیشه نصب نمایید، دیگر برای نصب یک راه انداز احتیاجی به جستجو در میان دیسک ها و همچنین اینترنت نخواهید داشت بصورتی که نرم افزار DriverMax به شما این امکان را میدهد که تمامی درایورهای نصب شده بر روی ویندوز کنونی خود را در یک پوشه و یا حتی بصورت فشرده پشتیبان گیری نمایید تا تمام آنها در یکجا بصورت آرشیو داشته باشید و هر دفعه که دوباره ویندوز را نصب کردید به کمک این آرشیو و نرم افزار درایور مکس تمامی درایورها را بصورت یکجا و سریع نصب نمایید.
در بسیاری از مواقع پایین بودن سرعت ویندوز و همچنین دیر اجرا شدن نرم افزارها میتواند به خاطر نصب ناقص درایورها باشد. ویندوز تمامی نسخه های قدیمی درایورها را نگهداری می کند و در برخی موارد نسخه های قدیمی با نسخه های جدید ایجاد مشکل می کنند و باهم سازگار نیستند. با گزینه Export Wizard می توانید تنها فایل های مورد نیاز را در یک پوشه یا فایل فشرده ذخیره کنید. همچنین با استفاده از گزینه Import Drivers نرم افزار خواهید توانست در کمتر از 5 دقیقه تمامی درایورهایی که قبلا توسط خود برنامه آرشیو کرده اید را نصب نمایید و فقط یک بار سیستم را Restart کنید و دیگر نیازمند جستجو در داخل CD های متعدد نباشد.

دیگر قابلیت مهم DriverMax v4.6 نمایش کامل گزارشی از اطلاعات درایورهای نصب شده روی سیستم از جمله ورژن و تاریخ انتشار آنها می باشد. توسط این ویژگی مهم میتوانید درایور سخت افزار های نصب شده بروی دو سیستم متفاوت را آنالیز و مقایسه نمایید. همچنین نرم افزار این قابلیت را دارد تا شما را از ورژن های جدید درایورهای خود با خبر نماید و حتی به دانلود و نصب آنها بپردازد.

DriverMax v4.6 - آپدیت و مدیر قدرتمند درایور سخت افزاری

پشتیبان گیری و به روز رسانی درایور

Driver Magician یا جادوگر درایور های سخت افزاری یک نرم افزار حرفه ای برای پشتیبان گیری، بازگردانی، به روز رسانی و حذف درایور ها در سیستم عامل ها می باشد.

این نرم افزار کاربرد بسیاری برای کسانی که درایور سخت افزار های خود را در اختیار ندارند و با عوض کردن سیستم عامل دچار مشکل می شوند دارد. نرم افزار تمام سخت افزار ها را شناسایی کرده، درایور های مرتبط به آن ها را از هارد شما استخراج می کند و در مکان مورد نظر شما ذخیره می سازد. بنابراین هر زمان که سیستم عامل خود را فرمت و از دوباره نصب و به روز رسانی کنید می توانید تمام درایور های ذخیره شده از قبل را باز گردانید و با راه اندازی دوباره کامپیوتر شخصی خود تمام آن ها را با درایور های مورد نیاز راه اندازی کنید.

همچنین نرم افزار Driver Magician آخرین به روز رسانی درایور ها را به شما اطلاع می دهد و قادر است درایور های به روز شده را از اینترنت دریافت کند، خواهید دید که سخت افزار به روز شده بهترین کارایی خود را نشان خواهد داد. بنابر این دیگر زمان زیادی که برای جستجوی یک درایور صرف خواهید کرد با این نرافزار به سرعت انجام خواهد شد. حتی اگر یک سخت افزار ناشناخته داشته باشید نرم افزار Driver Magician کمک بسیاری در شناسایی سریع آن با استفاده از پایگاه داده اطلاعاتی خود می کند.

Driver Magician v3.28 - پشتیبان گیری و به روز رسانی درایور

کارایی نرم افزار:

  • گرفتن پشتیبان از درایور های سخت افزاری رایانه شما از 4 طریق
  • بازگرداندن فایل پشتیبان درایور ها با یک کلیک
  • به روز رسانی درایور های سخت افزاری برای بهترین کارایی و پایداری
  • حذف درایور قطعه های سخت افزاری
  • شناسایی سخت افزار های ناشناس
  • قابلیت پشتیبان گیری از سند ها و رجیستری
  • نمایش اطلاعات کاملی از درایور های سخت افزاری
  • ساخت فایل های نصب برای بازگرداندن فایل های پشتیبان گیری شده بدون احتیاج به نصب نرم افزار

Genie Backup Manager Professional v7.0.204.374

شاید برای هر کاربر کامپیوتر این مضوع مطرح شود که آیا راهی می باشد تا پس از نصب ویندوز جدید تمامی تنظیمات و برنامه هایی که در ویندوز قدیمی نصب بود بر روی ویندوز جدید به یک باره اعمال شود؟ به عنوان مثال فرظ کنید که شما تنظیمات مربوط به شبکه را بر روی سیستم خود با صرف زمان زیادی انجام داده اید. حال که ویندوز جدیدی را نصب کرده اید باید مجددا آن زمان را صرف تنظیمات مجدد نمایید. به این ترتیب اگر شما بخواهید تمام تنظیماتی را که در طول استفاده از ویندوز قبلی و در طی مرور زمان بر روی آن انجام داده اید را پس از نصب ویندوز جدید انجام دهید ،  متحمل صرف زمان زیادی خواید شد و باید به این موضوع نیز توجه داشته که شاید نکته ای در ذهن شما فراموش شده و در اعمال تنظیمات از قلم انداخته شود.

برنامه ای که امروز به شما معرفی می کنیم برای رفع این چنین مشکلاتی طراحی شده است.

Genie Backup Manager Professional نام نرم افزاری است که از تمامی قسمت های مختلف ویندوز و تنظیمات آن فایل های پشتیبان ( Backup ) تهیه می کند. این نرم افزار با توجه به ویژگی ها و امکانات خود به راحتی این توانایی را برای کاربر فراهم می کند تا در هر زمان از هر قسمت از ویندوز خود و یا برنامه های مورد نظر خود فایل پشتیبان تهیه نماید.

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • نظرسنجی
    به نظر شما بهترين قطعه از آلبوم " همين " با صداي رضا صادقي كدام است ؟


    آمار سایت
  • کل مطالب : 1402
  • کل نظرات : 191
  • افراد آنلاین : 1
  • تعداد اعضا : 1850
  • آی پی امروز : 23
  • آی پی دیروز : 35
  • بازدید امروز : 117
  • باردید دیروز : 104
  • گوگل امروز : 0
  • گوگل دیروز : 0
  • بازدید هفته : 852
  • بازدید ماه : 3,060
  • بازدید سال : 3,060
  • بازدید کلی : 1,129,059
  • کدهای اختصاصی
    خواندني هاي روز
    براي كاملتر شدن سايت تصميم گرفتيم كه از اين پس منويي با موضوع خواندني هاي روز راه اندازي كنيم تا كاربران بيشترين استفاده را از سايت پارس بيست كنند .
    در حال حاضر در حال طراحي اين قسمت ميباشيم